REGULAMIN UDZIAŁU W WYDARZENIU

DOTYCZY SZKOLEŃ ONLINE (webinar)

Klikając przycisk "AKCEPTUJĘ I PLACĘ" potwierdzasz udział w wybranym szkoleniu. Z twojego konta zostaną pobrane środki w wysokości ceny udziału (patrz wyżej).
To działanie jest NIEODWRACALNE!
Materiał będzie dostępny na twoim profilu w zakładce MOJE WEBINARY

 

DOTYCZY SZKOLEŃ OFFLINE (szkolenia stacjonarne)

Grupy do 6 osób. Klikająć przycisk "AKCEPTUJĘ I PLACĘ" my otrzymujemy powiadomienie o twoim zgłoszeniu. Środki z twojego konta zostaną zawieszone ale nie będą wykorzystane. Jeśli miejsca jeszcze są my skontaktujemy się z tobą i zaakceptujemy twoje zgłoszenie. Zawieszone środki zostaną wykorzystane, a ty trafisz na listę uczestników. W innym przypadku my odblokujemy zawieszone środki i będziesz mógł wykorzystać je na szkolenia w innym terminie. Nie zapomnij podac numer telefonu do kontaktu. 

Dlaczego chcemy od ciebie zadatek niezwracalny w wysokości 20% ceny?
Aby zorganizować dla ciebie szkolenie dokładamy dużo siły i pracy organizacyjnej. Szukamy dla ciebie modelki i gwarantujemy że będziesz miał "głowę" do czwiczenia. Staramy się dobrać modelki z włosami jak najbardziej odpowiadającymi tematom szkoleń. Włosy długie, średnie czy krótkie. Często dzień przed szkoleniem modelki rezygnują z udziału! Wtedy my musimy w EXTRA tempie znaleźć inną, byś mógł pracować. Jest to praca niewidzialna ale ciężka i denerwująca. A więc chcemy być pewni że ty 100% przyjedziesz. Bo inaczej my musimy "przeprosić" nasze modelki, którę wtedy czują się potraktowane niepoważnie i kolejny raz mogą nie przyjść.

 
 
W razie wynikających pytań prosimy skontaktować się z nami mailowo na juranart@gmail.com lub dzwonić na kom: 573 296 854.