Jak zapłacic za szkolenie

Musisz być zalogowany. Jak zalogować się na stronie gwiazdyfryzjerstwa.pl możesz dowiedzić sie tutaj

Aby korzystać z webinarów edukacyjnych i kursów fryzjerskich najpierw należy zasilić swoe konto.

Na stronie głównej u góry strony kliknij "zasilenie konta"

Jeśli zdechną wszystkie słonie na ziemi i ten link przestanie działać to do tej zamej funkcji możesz trafić klikając "twoje konto" lub w swoje zdjęcie profilowe. Wtedy trafisz na podstronę swojego profilu. Wygląda to podobnie jak na odrazku poniżej. Tuwłaśnie widać twój bilans oraz słodki przycisk "ZASILENIE KONTA"

 

Klikając w ten przycisk "ZASILENIE KONTA" strona kieruje Cię na  podstronę "ZASILENIE KONTA" Masz tutaj ważny komunikat informujący Cię o tym że zasilenie konta to tylko pierwszy krok. Należy jeszcze przyznaczyć te pieniądze na poczet jakiegoś szkolenia. Może to być webinar lub szkolenie stacjonarne.

Strona gwiazdyfryzjerstwa działa na zasadzie przedpłaty. Czyli PREPAID

W zielonym kółku wpisz kwotę którą chcech przekazać do wykorzystania na stronie gwiazdyfryzjerstwa i naciśnij "ZASIL KONTO"

Strona przekieruje Cię do serwisu płatności przelewy24 który ma chyba największy wybór opcji do realizacji płatności. Jedynie odłączyliśmy możliwość opłaty przez PAYPAL. Ale o tym później. I tak na stronie przelewy24 wybierz wygodny dla ciebie sposób płatności. Jeśli wolisz zapłacic przelewem tradycyjnym wybierz odpowiednią opcje, która na obrazku poniżej wskazana strzałką

Dalej znajdziesz dane do przelewu i konta bankowe. Znajdź swój bank i wykonaj przelew na podane konto. Wtedy otrzymamy pieniądze w ciąku 40 minut i będziesz mógł z nich skorzystać (czyli przyznaczyć do uczestnictwa w szkoleniu). Do przelewów z zagranicy też jest podane konto walutowe. Właśnie to stanowi alternatywę PAYPAL. Też pracujemy nad możliwością płatności kartami. 

UWAGA Realizując przelew ze swojej bankowości elektronicznej lub wypełniając druczek do płacenia na poczcie wpisz dokładnie tytuł przelewu który Ci wygeneruje strona. Tytuł zawsze zaczyna się z P24-... .Pisz z kreseczkami, dokładnie tak jak pokazuje strona. W innym przypadku transakcja NIE dobiegnie końca pomyślnie i pieniądze nie trafią do nas a gdzieś utkną się

 

Jeśli transakcja dobiegła końca pomyślnie to na stronie gwiazdyfeyzjerstwa pojawi się odpowiedni komunikat, k twoje konto wzrosnie o kwotę transakcji. Teraz możesz wykorzystać je i zgłosić się na webinar lub szkolenie stacjonarne.

smiley