Strzyżenie męskie NIE barberskie. Włosy długie.

TYP SZKOLENIA: ONLINE (webinar)
KIEDY: JUŻ DOSTĘPNY
CENA UDZIAŁU: 98,00 zł

Ludzie starają się nadążać za najnowszymi trendami w ubiorze o fryzurach. Chodzi tu nie tylko o kobiety ale również o mężczyzn. Zdąża się że mężczyźni poświęcają więcej czasu i pieniędzy na stworzenie swojego wizerunku.

Co nowego w męskich trendach?

Moda zmienia się bez przerwy, ale niektóre trendy są ponadczasowe, na przykład klasyka. Fryzury w stylu klasycznym wyróżniają się ostrymi liniami i przeważnie występuje przedziałek, a włosy najczęściej są gładko zaczesane. Długość włosów waha się od bardzo krótkich do dłuższych. Tego typu fryzury są eleganckie, akuratne i pasują na przykład dla biznesmenów.

 
 

Symetryczne strzyżenia, czyli takie które z obu stron maja identyczne i geometrycznie poprawne linie, poprawnie dobrane mogą wyeliminować niedoskonałości każdego kształtu twarzy. Takie fryzury stanowią nawiązanie do klasyki. Pasują mężczyznom powyżej 40 roku życia oraz tym którzy musza w swojej pracy przestrzegać dress code'u.

 

Asymetryczne strzyżenia

Pasma różnej długości, efektywność i echo romantyzmu- oto główne cechy strzyżeń asymetrycznych. Tego typu fryzury nie wymagają długiego modelowania. Głównym składnikiem fryzury jest zazwyczaj długa, nierówna grzywka zakrywająca pół twarzy i zebrana na jedna stronę. Ważny jest również ukośny przedziałek. Oprócz zastosowania asymetrii często wygala się też skronie. Wszystkie błyszczące czasopisma zdobią zdjęcia mężczyzn z asymetrycznymi strzyżeniami.

 

Stylowe, męskie długie strzyżenia

Długie włosy są w szczycie popularności, dlatego mężczyźni coraz częściej zapuszczają kucyki. Różnorodne fryzury są wzbogacane poprzez dodanie lekkich i obszernych elementów. Za bardzo modne jest uważane połączenie bardzo długich elementów z całkowicie wygolonymi. Na popularności zyskują również warkocze i inne plecenia

 

Webinar jest bezpłatny dla klubowiczy Juran ART Club