JAK UCZESTNICZYĆ W WEBINARZE

Najpierw należy zasilić konto. Jak to zrobić pisaliśmy tutaj.

Ta instrukcja pomoże zgłosić sie na webinar lub inne szkolenie. Ceny wydarzeń (koszt udziału w szkoleniu) podane również na stronie głównej przy każdym temacie. Gdzie kolwiek na stronie jesteś kliknij w nazwę strony "GWIAZDY FRYZJERSTWA" lub w meni głównym "STRONA GŁÓWNA" a następnie zjedź w dół do rubryki "NASZ KALENDARZ SZKOLEŃ" i w interesującym Cię temacie kliknij "SZCZEGÓY UCZESTNICTWA"

 

 

Wtedy trafisz na stronę opisu szkolenia gdzie między innym znajdziesz nazwę szkolenia, typ szkolenia (ONLINE lub STACJONARNE), cenę udziału, opis oraz przycisk "ZGŁOŚ SIĘ" który należy kliknąć. 

 

Następnie BARDZO UWAŻNIE czytamy regilamin i klikamy "ZGŁASZAM SIĘ"

 

Z twojego konta zostanie spisane kwota w wysokości ceny uczestnictwa w szkoleniu, a strona poinformuje że zgłoszenie zostało przyjęte.

Na swoim profilu znajdziesz listę wszystkich transakcji i zgłoszeń

 

Jeśli teraz znowu wejdziesz ze strony głównej lub ze swojego profilu na temat webinaru wyświetli ci się komunikat że uczestniczysz w tym szkoleniu.

 

 

Od teraz tu dostępny dla ciebie pokój webinaru do którego możesz trafić klikając "DYSKUSJA".

NIE ZAPOMNIJ Dodać P. Anna Zenkovska do grona znajomych na Facebook. Inaczej nie będziemy mogli zaprosić Cię do tajnej grupy na FACEBOOK. "Juran ART WEBINAR". W dzień webinaru wejdź FACEBOOK, sprawdź dzwoneczek, potwierdź zaproszenie do grupy webinarów, wejdź na grupę o 19:50 i czekaj na transmisję.