juran art club Webinarium

150 zł.
FORMACJA KOLORU. DMITRII GUSIEV

Dla klubowiczy webinar dostępny bez dodatkowych opłat

150 zł.
Barbering. Ernest Piech

ERNEST PIECH Fryzjer ( Barber ) z 16 letnim doświadczeniem laureat konkursów w Europie Zdobywca pierwszego miejsca na świecie za najszybszego barbera Szkoleniowiec Marki Wahl, luxina oraz Scarface Barbers Dublin

0 zł.
Siwe włosy? To nie problem!

  Bardzo nam miło zaprosić Was na kolejny Webinar z  Juran ART School   Tym razem poruszymy temat który dotyczy wielu Pań jak i Panów wbrew pozorom w każdym wieku, czyli jak skutecznie pokryć siwe włosy.

150 zł.
Stylizacja awangardowa.

TYLKO dla CZŁONKÓW Juran ART CLUB Pierwszy raz w Clubie WEBINAR z AVantgardE Na żywo z Irlandii!!

98 zł.
Technika SKIN FADE

TYLKO dla Klubowiczów Juran ART CLUB LIVE z jednym z czołowych barberów Polski Dawidem Kawczyńskim Jednym z najbardziej utytułowanych i rozchwytywanych barberów w całej Polsce. ►Aktualny Mistrz Polski Barberingu,

98 zł.
Strzyżenie włosów krótkich

WEBINAR dla KLUBOWICZÓW JURAN ART CLUB "STRZYŻENIE włosy krótkie" Prowadzący Damian Wiesław Azikiewicz Jeśli chcesz zostać członkiem klubu JURAN ART CLUB odwiedź stronę gwiazdyfryzjerstwa.pl https://gwiazdyfryzjerstwa.pl/club Korzystaj z abonamentu

98 zł.
FIOLETOWY MIKSTON JAK NIEZBĘDNY PRODUKT PRZY KOLORYZACJI WŁOSÓW

Alina Pikarevska

98 zł.
Upięcia okolicznościowe przy użyciu klipów.

Kochani klienci, chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na WEBINAR organizowany przez Seiseta Hair Extensions oraz Juran Art School.

60 zł.
AIR TOUCH W 1.5 GODZINY? BEZ PROBLEMU.

Efekt Koloryzacji Air Touch jest piękny delikatny, dosłownie jak dotyk powietrza. Kolor długo nie potrzebuje korekty, klientka spokojnie może cieszyć się pięknymi włosami nawet kilka miesięcy.

32 zł.
OTWARTY WEBINAR. CZY FARBA FARBĘ NIE ROZJAŚNI?. Organethic

Zapraszamy serdecznie na kolejny WEBINAR ze wspaniałą Anna Zenkovską.   Tym razem niezwykły temat:OBALAMY MITY. FARBA FARBY NIE ROZJAŚNI. Już 29 kwietnia o godzinie 17:00 !

98 zł.
Jeden schemat - trzy strzyżenia

Już w ten piątek przedstawimy państwu trzy unikatowe techniki strzyżeń salonowych wykonanych na jednym schemacie.

98 zł.
Strzyżenie męskie NIE barberskie. Włosy długie.

Ludzie starają się nadążać za najnowszymi trendami w ubiorze o fryzurach. Chodzi tu nie tylko o kobiety ale również o mężczyzn. Zdąża się że mężczyźni poświęcają więcej czasu i pieniędzy na stworzenie swojego wizerunku.

32 zł.
KOMPOZYTOR KOLORÓW #2

Akademia Fryzjerska Gabriel zaprasza na bezpłatny webinar „Kompozytor Kolorów”.

32 zł.
Kompozytor kolorów. trendy 2020

  Akademia Fryzjerska Gabriel zaprasza na bezpłatny webinar „Kompozytor Kolorów”.

98 zł.
Trwała ondulacja. Trend który wraca

  Prawie u wszystkich fryzjerów pomysł „trwałej ondulacji” natychmiast kojarzy się z takimi pojęciami, jak matowe, łamliwe i niewyrazista włosy. I oczywiście z tym że trwałe sztuczne loki pasują tylko starszym klientkom i są bardzo nie modne

98 zł.
Damski Grunge. Anna Zenkovska

  Nasz kolejny Webinar jest poświęcony stylu grunge. Męskie i damskie strzyzenie zostanie wykonane za pomocą metody disconnection oraz wykończone nożem chińskim.

98 zł.
FORMA KARE. GRADIENTOWA SKALA NAUCZANIA.

  SENSACJA ROKU !!! Jeden z najlepszych edukatorów skali światowej, gwiazda Rossji Viktor Uksusov @uksusoff nareszcie odwiedzi Polskę z dwudniowym kursem szkoleniowym ze strzyżeń.

24 zł.
Masterclass Uksusov

32 zł.
Technika koloryzacji AIR TOUCH + BALAYAGE

  Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze tematem którego jest bardzo popularna metoda koloryzacji włosów AIR TOUCH. Również wykoname    Sponsorem tego webinaru jest marka 6.ZERO  

98 zł.
FRYZURA WIECZOROWA SALONOWA. Joanna Zaremba-Wanczura

Zanim fryzjer wystartuje w konkursie wiele godzin poświęca na trening..... a potem praca w salonie to czysta przyjemność i „odpoczynek”. Konkurs pobudza kreatywność i pokazuje nowe rozwiązania.

Strony