Jak korzystać ze strony

Naszykowaliśmy krótką wskazówkę dla Ciebie aby było Tobie łatwiej korzystać ze strony.
UWAGA!!! Korzystać ze strony w pełni możesz tylko jeśli posiadasz profil prywatny na Facebook z potwierdzonym adresem e-mail.

Zacząć należy od zalogowania się na stronie poprzez kliknięcie w przycisk "ZALOGUJ SIĘ PRZEZ GACEBOOK" który znajdziesz na stronie głównej

Strona może przekierować ciebie na Facebook poprosić zalogować się wpisując login i hasło. Ale nie koniecznie

Jeśli widzisz takie okno to śmiało loguj się do Facebook. Jest w porządku. W tym momencie na twoje urządzenie zapisują się pliki coocie dzięki którym strona kjaże ci i loguje (albo tworzy nowe konto urzytkowlina) w serwisie edukacyjnym gwiazdyfryzjerstwa.pl

Jeśli robisz to pierwszy raz, po zalogowaniu się na FB w okienku jak wyżej Facebook poinformuje cie że strona gwiazdyfryzjerstwa.pl otrzyma dane IMIĘ, E-MAIL, ID i poprosi wykazać zgodę na udostępnienie tych danych do gwiazdyfryzjerstwa.pl. Należy pogodzić się z tym. 

Jak tylko to zrobisz serwis przekieruje cie z powrotem na strone gwiazdyfryzjerstwa.pl i automatycznie zaloguje cie na stronie. O tym że jesteś zalogowany świadczyć będzie twoje zdjęcie profilowe pod nazwą strony.

 

Obok twojego zdjęcia profilowego znajdziesz też informację o stanie twojego konta i szybkie linki oraz informacje odnośnie twojego uczestnictwa do klubu JURAN ART CLUB.

Niżej znajduje się blok w którym zaleca się podać swój e-mail oraz teleon do kontaktu aby administrator strony mogł w razie pinej potreby łatwo z tobą skontaktować sie. Naprzykład w stpawach finansowych lub organizacyjnych.

Pamiętaj że wpisując e-mail strona poprosi o potwierdzenie adresy. Na podany e-mail zostanie wysłane pismo z linkiem potwierdzającym. Należy wejść na swoją skrzynie maiową, znależć pismo od gwiazdyfryzjerstwa (nie zapomnij sprawdzic folder SPAM) i kliknąć w link w pismie. 

Wpisując telefon należy zacząć od kodu państwa. (Polska +48, Włochy +39, Wielka Brytania +44, Szwajcaria +41 itd). Telefon nie trzeba potwierdzac.

Te dane możesz zmienic na swoim profilu do którego możesz trafić klikając swoje zdjęcie profilowe jak na pierwszym obrazku lub w link "Twoje konto" obok. 

 

 

ZOBACZ TAKŻE ARTYKUŁ "JAK ZAPŁACIĆ ZA SZKOLENIE"